YorkChampion - strzyżenie psów
Z miłości do Twojego pieska
Strona głównaNasza ofertaoferta produktówCennikNowości i wydarzeniaPressroom i poradyFotogaleriaKsięga gości, komentarzeKontakt i rezerwacja
Salony pielęgnacyjne
Sklepy YorkChampion
Szczeniaczki
Weekend z YorkChampion
Szukam domu
Salony pielęgnacyjne

 

Zapraszamy wszystkich właścicieli i przyjaciół piesków małych ras do naszego salonu na Mokotowie
 

  • MOKOTÓW: C.H.Land, Warszawa, Wałbrzyska 11 lok.10, Budynek "A"


 
       
       

CO OFERUJEMY PAŃSTWA PUPILKOM:
 

  • strzyżenie psów - piesków małych ras i małych piesków wielorasowych; 
  • strzyżenie według wzorców FCI, Państwa życzenia lub stylizacji naszych fryzjerów;
  • zabiegi pielęgnacyjne: rozczesywanie pieska, obcinanie pazurków, pielęgnacja uszu;
  • kąpiele kosmetyczne, również z uwzględnieniem piesków o skłonnościach alergicznych;
  • dobór kosmetyków do określonego rodzaju sierści / włosa;
  • przygotowanie do wystaw piesków rasy Yorkshire Terier i West Highland White Terrier.

Ponadto współpracujący z nami doświadczeni hodowcy ras yorkshire terier oraz west highland white terrier udzielają porad: jak dbać o pieska, jak go pielęgnować, jak żywić, jak założyć swoją pierwszą profesjonalną hodowlę.
 

JAK DZIAŁAMY:
 

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używamy środków uspokajających.
 

W salonach YorkChampion zapewniamy miłą oraz fachową obsługę i gwarantujemy bardzo dobre warunki sanitarne. Dla bezpieczeństwa Państwa piesków salon i używane narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane po zabiegach. Salony YorkChampion podobnie jak profesjonalne salony fryzjerskie dla ludzi, są wyposażone w ręczniki jednorazowe oraz profesjonalne sterylizatory narzędzi.
 

Do zabiegów pielęgnacyjnych używamy wyłącznie profesjonalnych, ekskluzywnych kosmetyków dla psów.
 

Zachęcamy do korzystania z całości zabiegu pielęgnacyjnego składającego się ze: strzyżenia, czesania oraz kąpieli. Kąpiel wykonana w salonie jako część zabiegu pielęgnacyjnego jest istotnym elementem ułatwiającym rozczesanie i strzyżenie. Używane przez nas kosmetyki odpowiednie do typu szaty oraz wieku psiaka zapewniają włosom i skórze pieska właściwą ochronę tłuszczową oraz wpływają na poprawę naturalnej struktury włosa. Dzięki temu będzie Państwu łatwiej czesać pupilka pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie. 
 

CO UMOŻLIWIAMY:
 

YorkChampion oferuje dla piesków terapię światłem Bioptron. Jest to skuteczna, naturalna i bezpieczna terapia w leczeniu bólu, ran, kontuzji oraz pielęgnacji skóry. Niezastąpiona metoda zapobiegawcza i rehabilitacyjna w medycynie i kosmetyce. Biostymulacyjny wpływ światła na komórki znany jest od późnych lat sześćdziesiątych XX wieku. Badania medyczne i kosmetologiczne udowodniły pozytywne oddziaływanie światła wykorzystywanego w lampie Bioptron na komórki i procesy biologiczne. Wpływa ono biostymulująco na komórki, harmonizuje procesy metaboliczne, wzmacnia system immunologiczny, stymuluje procesy regeneracji i samoleczenia organizmu.
  

Strona głównaNasza ofertaoferta produktówCennikNowości i wydarzeniaPressroom i poradyFotogaleriaKsięga gości, komentarzeKontakt i rezerwacja